Створення слогану

За допомогою реклами вдається привернути увагу споживача, а утримати її вдасться милозвучним слоганом. Слоган – це послання бренду, яке доносить до цільової аудиторії певну ідею. В сучасній інтерпретації слоган може виконувати різні функції, але найголовнішою залишається функція інформування. Великим  попитом користуються короткострокові слогани, які приурочені до певної події, наприклад, 5 чи 10 років з дня створення бренду.

Слоган та ім’я компанії повинні бути єдиним цілим. Цей важливий робочий інструмент в своїй діяльності використовують найвідоміші в світі бренди, такі як Adidas, Nike, Apple, Samsung, BMW, Lenovo та інші. Якщо Ви почуєте слоган однієї з названих компаній, то на думку Вам неодмінно прийде назва бренду.

Співробітники студії дизайну та брендінгу Bograch Design мають великий досвід роботи в даній сфері та готові виконати завдання будь-якої складності. В роботі використовуються найсучасніші підходи та технології. Створений нами слоган буде легко читатися і запам’ятовуватися, буде коротким, викликатиме цікавість, міститиме унікальну торгову пропозицію і інформуватиме споживача про майбутню вигоду.

Для того, щоб створити ефективний слоган, наші співробітники попередньо вивчають специфіку Вашого бізнесу, аналізують конкурентний ринок, розробляють концепцію і мету. Дизайнерами готується декілька варіантів слогану, які проходять тестування на групах потенційних споживачів. За результатами проведеного дослідження готується звіт для замовника, який приймає остаточне рішення.

Переваги співпраці з Bograch Design:

  • Кваліфіковані співробітники;
  • Якісні та недорогі послуги;
  • Комплексний підхід у вирішенні завдань;
  • Врахування тенденцій рекламного бізнесу;
  • Індивідуальний підхід до кожного замовника.

Вартість послуги по розробці слогану розраховується в кожному випадку індивідуально. Ціна залежить від складності завдання, специфіки бізнесу, кількості залучених спеціалістів, а також об’єму тестування. Замовити створення слогану можна за вказаним номером телефону або на нашому сайті.

Слідкуйте за нами в