Поліграфія

Поліграфічна продукція надійно закріпилася в повсякденному житті і без деяких предметів обійтися практично неможливо. До поліграфічної продукції відносять листівки, флаєра, візитки, блокноти, брошури, буклети, календарі, каталоги, афіші, постери, запрошення, сертифікати, грамоти, записні книжки та багато іншого. Поліграфію досить часто використовують в якості реклами і тому важливо створити привабливий дизайн.

Розробка дизайну рекламних матеріалів – є складним елементом маркетингового комплексу. Студія графічного дизайну та брендінгу Bograch Design займається розробкою дизайну промо матеріалів для рекламних компаній і не тільки. Співробітники студії володіють великим досвідом роботи і професійними навиками, які дозволять їм виконати завдання будь-якого рівня складності.

Кожен рекламний продукт має свої відмінні особливості, які необхідно розуміти і враховувати при створенні дизайну. Наприклад, буклет потенційний клієнт буде пильно розглядати і вчитуватися в текст, а повз великий рекламний борд промчиться на великій швидкості.

Що ми готові Вам запропонувати:

  • Індивідуальний підхід до кожного замовника;
  • Креативне мислення та нестандартні ідеї;
  • Комплексний підхід до вирішення поставлених завдань;
  • Лояльну цінову політику.

Для того, щоб привернути увагу цільової аудиторії, необхідно чітко розуміти її потреби та вподобання. Саме тому, перед тим як перейти до створення дизайну поліграфії, наші співробітники вивчають специфіку сфери діяльності, аналізують характер цільової аудиторії та сильні сторони Вашої продукції або послуг. Тільки такий підхід дозволяє максимально точно зрозуміти очікування потенційних споживачів від нової продукції.

Замовити розробку дизайну поліграфії можна за вказаним номером телефону. Вартість дизайну залежить від складності роботи, термінів реалізації та інших факторів. Кінцева ціна завжди розраховується індивідуально.

Робота над дизайном поліграфічної продукції складається з декількох послідовних етапів:

  1. Узгодження технічного завдання з замовником;
  2. Аналіз сфери діяльності, сильних і слабких сторін продукції, а також конкурентного середовища;
  3. Розробка декількох варіантів дизайну;
  4. Обговорення з замовником і внесення правок;
  5. Вибір остаточного варіанту дизайну.
  6. Оплата.

В результаті Ви отримаєте сучасні брошури, буклети, листівки, постери чи плакати, які без сумнівів привернуть увагу до нової продукції та викличуть ріст продаж.

 

Слідкуйте за нами в