Дизайн упаковки

В сучасному світі майже кожен бажає стати власником товару від відомого бренду. Саме за бренд споживачі готові платити шалені гроші і тому нові підприємства повинні приділяти цьому питанню багато уваги. Елементом бренду є унікальна упаковка, яка виділяється на тлі продукції конкурентів. За найскромнішими підрахунками дослідників, зміна дизайну упаковки на більш сучасний викликає зростання продаж на 5-30%.

Майже 80% покупок ми здійснюємо імпульсивно і тільки після того, як сподобається зовнішній вигляд товару починаємо звертати увагу на склад, місткість і якість. Головна мета упаковки – це привернути увагу і викликати довіру. Співробітники студії дизайну та брендінгу Bograch Design мають великий досвід роботи в цій сфері, вільно володіють сучасними інструментами графічного дизайну та враховують психологічні аспекти при розробці дизайну упаковок.

Ми чітко усвідомлюємо, що ефективний дизайн – є результатом не тільки креативного мислення, а й холодного розрахунку. Для того, щоб дизайн упаковки успішно продавав товар, він повинен відповідати наступним критеріям:

  • Відповідати стратегії позиціонування на ринку – якщо продукція Вашої компанії вже представлена на ринку, то ми готові розробити новий дизайн, притримуючись принципів Вашого фірмового стилю;
  • Практичність – в даному випадку необхідно бути обачними з нестандартними ідеями, адже якщо упаковка буде не зручна в побуті, то споживач обере інший товар;
  • Виразність – не завжди яскраві кольори з великою кількістю елементів приваблюють цільову аудиторію, в деяких випадках краще віддавати перевагу мінімалізму або класиці.

Правильно розроблений дизайн упаковки перетворюється в ефективний носій символіки бренду, вигідно підкреслює переваги продукції над продукцією конкурентів, стає справжнім носієм ідеології бренду і презентує товар споживачам. Успіх продукції на ринку в більшій мірі залежить від якості упаковки. Незалежно від форми, вона повинна бути зроблена з якісних матеріалів, з високою якістю друку та сучасним дизайном.

Ми знаємо, що Вам потрібно:

  • Досвідчені працівники;
  • Індивідуальний підхід до кожного;
  • Креативне мислення і нестандартні ідеї;
  • Лояльна цінова політика.

Замовити розробку дизайну упаковки можна за вказаним номером телефону або на нашому сайті. Вартість послуг в кожному випадку розраховується індивідуально. Щоб отримати додаткову інформацію телефонуйте.

Слідкуйте за нами в