Зовнішня реклама

Зовнішня реклама представляє собою рекламні конструкції, які встановлюють на фасадах будинків і на вулицях. Вона користується все більшим попитом і формує імідж компанії. Змовнику важливо правильно вибрати носій. Це може бути вивіска над входом в заклад, дахові конструкції, об’ємні літери, світлові короби, панелі-кронштейни або вказівники. Для того, щоб привернути увагу до закладу в нічний час можна додатково встановити світло.

Завдяки тому, що на ринку представлений широкий асортимент сучасних матеріалів, у Вас є можливість замовити зовнішню рекламу на будь-який бюджет. Період експлуатації таких конструкцій залежить від якості матеріалів, які використовувалися в роботі та технології виробництва.

Не менш важливим є дизайн зовнішньої реклами і саме від нього залежить її ефективність. Він повинен гармонічно виглядати з оточуючою архітектурою, але одночасно привертати увагу потенційних клієнтів і виділятися на тлі зовнішньої реклами конкурентів. Співробітники студії дизайну та брендінгу Bograch Design володіють сучасними інструментами дизайну, мають великий багаж знань та готові реалізувати завдання будь-якого рівня складності.

Для того, щоб домогтися максимально можливої віддачі від кожної вкладеної гривні, реклама повинна відповідати наступним вимогам:

  • Лаконічний текст – великі текстові повідомлення не будуть сприйматися людським оком, тому краще обмежитися одним, але зрозумілим реченням;
  • Композиція макета – всі елементи реклами повинні мати логічне розташування;
  • Розмір тексту – оскільки зовнішня реклама повинна привертати уваги навіть з великої відстані, то краще використовувати крупний і читабельний шрифт;
  • Кольорова гама – можна використовувати кольори компанії, але вони не повинні бути дуже блідими;
  • Унікальна ідея – нестандартний підхід до вирішення стандартних завдань може стати ключем до успіху.

Замовити розробку дизайну зовнішньої реклами можна на нашому сайті або за вказаним номером телефону. Якщо Вам потрібна професійна консультація, тоді звертайтеся, наші співробітники дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Плануючи розміщення зовнішньої реклами, необхідно врахувати правовий аспект цього питання. Реклама повинна відповідати нормам чинного законодавства, зокрема, закону України «Про рекламу». За несанкціоноване розміщення носіїв передбачена адміністративна відповідальність.

Слідкуйте за нами в