Розробка логотипу

Розробка логотипу є першим кроком у створенні бренду компанії. Логотип – це фірмовий знак, що складається з декількох графічних елементів, за якими Вас сприйматимуть потенційні та постійні клієнти. Він повинен максимально точно відображати ідеологію компанії, викликати довіру, а також бажання стати власником запропонованого товару.

Наша студія графічного дизайну та брендингу займається розробкою логотипів. Співробітники студії мають великий професійний досвід, вміють нестандартно вирішувати стандартні завдання та добре володіють сучасними інструментами графічного дизайну.

Для того, щоб створений логотип виконував свою функцію, він повинен бути:

 • Універсальним – добре виглядати один, а також в поєднанні з різними фонами.
 • Простим – не треба використовувати велику кількість символів, достатньо поєднати декілька елементів, які будуть зрозумілі кожному споживачеві.
 • Легко запам’ятовуватися – назва компанії повинна бути взаємопов’язана з зображеними графічними елементами.
 • Якісним – необхідно використовувати актуальні графічні елементи та малюнки. Наприклад, зараз користуються популярністю геометричні орнаменти і візерунки.
 • Асоціативним – логотип повинен викликати асоціації і змушувати мислити.

Працюючи над логотипом, ми беремо до уваги всі вищеперераховані критерії. Завдяки комплексному підходу в роботі нам вдається виправдати всі очікування навіть найвимогливіших замовників. Алгоритм розробки логотипу виглядає наступним чином:

 1. Обговорення технічного завдання з замовником (стиль, кольорова гама, ідеї);
 2. Вивчення специфіки сфери діяльності, потреб цільової аудиторії, аналіз конкурентних переваг Вашої продукції;
 3. Розробка дизайнером декількох варіантів логотипів, з врахуванням вимог вказаних у технічному завданні;
 4. Узгодження з замовником кінцевого варіанту логотипу, внесення правок.
 5. Оплата.

Створений нами логотип допоможе Вашій компанії розширити клієнтську базу, привернути увагу нових клієнтів та сформувати позитивний імідж. Логотип без сумніву можна назвати обличчям компанії, тому він повинен вигідно підкреслювати Вашу індивідуальність на фоні конкурентів.

Переваги розробки логотипу у Bograch Design:

 • Індивідуальний підхід до кожного;
 • Досвідчені працівники;
 • Доступні ціни.

Замовити розробку логотипу можна на нашому сайті або за вказаним номером телефона. З прикладами робіт Ви можете ознайомитися в розділі «Портфоліо».

 

Слідкуйте за нами в