Корпоративний стиль

Корпоративний або фірмовий стиль компанії – є важливим інструментом на шляху формування бренду. Головним завданням стилю є ідентифікація виробів компанії і виділення її продукції на фоні аналогічних товарів конкурентів. Наявність корпоративного стилю свідчить про те, що компанія володіє достатніми фінансовими ресурсами, а також підтверджує високу якість запропонованих товарів і послуг.

Переваги розробки корпоративного стилю:

  • кінцевий споживач зможе безпомилково віднайти Ваш продукт на прилавках магазинів;
  • в декілька разів зростає ефективність реклами;
  • на 20% знижуються затрати на просування нової продукції на ринку;
  • наявність стилю покращує корпоративних дух між співробітниками і викликає почуття причетності до результатів діяльності.

Корпоративний стиль складається з безлічі взаємопов’язаних елементів: товарного знаку, логотипу, фірмового блоку, фірмового гасла, фірмових кольорів, комплекту фірмових шрифтів, корпоративних героїв, обличчя фірми. Для того, щоб досягнути бажаного результату завдання з розробки корпоративного стилю необхідно довірити професіоналам.

Студія графічного дизайну та брендінгу Bograch Design – це команда професіоналів, які володіють всіма сучасними інструментами графічного дизайну та готові реалізувати завдання будь-якого рівня складності. Важливо розуміти те, що всі елементи корпоративного стилю повинні бути між собою взаємопов’язані та нести спільну ідею, тому таку відповідальну роботу слід довіряти одній студії.

Головними носіями корпоративного стилю є:

  • Друкарська реклама: буклети, календарі та листівки;
  • Сувеніри: ручки, вітальні листівки, подарункові пакети, настільні прилади;
  • Елементи діловодства: фірмові записники, фірмові папки, бланки і конверти;
  • Посвідчення співробітників та візитні карти;
  • Елементи офісних інтер’єрів: настінні календарі, панно з логотипом, великі настінні наклейки.

Співробітники нашої судії дизайну, розробляючи корпоративний стиль компанії, враховують сферу діяльності, перелік надаваних послуг, тип продукції, спосіб просування на ринку, потреби цільової аудиторії. Тільки комплексний підхід дозволяє створити дієвий і вражаючий корпоративний стиль, який залишить свій відбиток в пам’яті кожного споживача.

Для того, щоб замовити розробку корпоративного стилю, звертайтеся за вказаним номером телефону або заповніть заявку на нашому сайті. Ми готові розробити для Вас унікальний стиль.

Слідкуйте за нами в