Створення бренду

В сучасному світі поняття «бренд» використовується пересічними громадянами кожного дня і кожен бажає стати власникам продукції відомого бренду. Це дозволяє підкреслити статус в суспільстві і самоствердитися в очах оточуючих. З точки зору маркетингу, бренд – це набір емоційних прив’язок, які асоціюються з назвою товару.

Відомий бренд – це результат клопіткої праці великої кількості спеціалістів, які до найменших дрібниць продумали кожний крок в просуванні торгової марки. Умовно процес створення бренду можна розділити на наступні послідовні етапи:

  1. Створення концепції нової послуги чи товару.
  2. Дослідження потреб споживачів та ступеня задоволення цих потреб потенційними конкурентами.
  • Створення концепції бренду – на цьому етапі необхідно визначити головні відмінні риси майбутнього бренду та переваги в порівнянні з конкурентами.
  1. Розробка комплексу ідентифікації бренду – назви, слогану, знаку, корпоративного стилю і правила їх застосування, звуковий логотип, складові анімації знаку тощо.
  2. Розробка документації бренду – Brandbook (книга бренду, в якій розповідається про історію), книга маркетолога (в якій зібрані результати досліджень та описана основна концепція бренду), книга дизайнера (в якій зібрані єдині стандарти та принципи створення дизайну для бренду).
  3. Розробка стратегії виведення бренду на ринок.
  • Побудова комунікацій зі споживачами, фанатами та послідовниками бренду.

Варто зазначити, що послідовність дій при створенні бренду може змінюватися, на це впливає специфіка сфери діяльності та особливості товару. Спеціалісти студії дизайну та брендінгу Bograch Design володіють необхідними професійними знаннями та навичками, щоб створити бренд.

Вартість послуг по створенню бренду в кожному випадку розраховується індивідуально і залежить від складності завдання, а також від об’єму роботи. В перелік послуг входить неймінг, створення логотипу, слогану, корпоративного стилю, легенди бренду, бренд-бука, філософії, місії та позиціонування на ринку.

Наша команда професіоналів гарантує Вам комплексний підхід до вирішення всіх поставлених завдань. Ми виправдаємо очікування навіть найвимогливіших замовників, готові вносити правки для того, щоб досягнути якомога кращого результату. Замовити створення бренду можна на нашому сайті або за вказаним номером телефону. Звертайтеся, щоб досягнути успіху у просуванні власної торгової марки.

Слідкуйте за нами в